Future Future Fund

Emergency and Reconstruction NGOs` Association

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Європа не може дозволити Путіну перемогти в Україні – Боррель

UFFUA: a world that comes together to help war affected people in Ukraine rapidly get the humanitarian assistance and protection they need

Жозеп Боррель

Захищаючи саме існування демократичного ЄС і основні принципи міжнародного порядку, ми не можемо дозволити Путіну перемогти в Україні.

Josep Borrel

Про це у своєму блозі на сайті Європейської служби зовнішніх дій написав високий представник ЄС Жозеп Боррель. Свою думку він висловив за підсумками семінару «Quo vadis Europa?», який нещодавно відбувся в Іспанському міжнародному університеті імені Менендеса Пелайо.

«Усім учасникам було зрозуміло, що ворожість режиму Путіна щодо ЄС і наших демократичних цінностей була результатом тривалої динаміки, заснованої на авторитаризмі, бажанні реваншу та імперіалістичному світогляді. Щоб захистити саме існування демократичного ЄС і Основні принципи міжнародного порядку, ми не можемо дозволити йому перемогти в Україні.Однак було також зрозуміло, що на цьому етапі, зокрема через жорсткий контроль над інформацією, Путін все ще має досить велику підтримку в російському суспільстві , хоча надійність цієї підтримки не варто переоцінювати».

Щороку, починаючи з 2001 року, Жозеп Боррель організовує літній курс під назвою «Quo vadis Europa?» в Міжнародному університеті Менендеса Пелайо в Сантандері в Іспанії. Агресія Росії проти України та її численні наслідки, звісно, стали темою цьогорічного семінару. Протягом тижня вони обговорювали, як ЄС може в цьому складному контексті підвищити свою ефективність і втілити в реальність свої цілі стати геополітичним гравцем.

З початку російського вторгнення в Україну ЄС демонструє солідарність з Україною та продовжує надавати їй значну політичну, економічну, фінансову, військову та гуманітарну допомогу.

ЄС вперше в своїй історії виділив гроші в рамках так званого Європейського фонду миру на закупівлю летального обладнання для країни, де тривають активні бойові дії. З цією метою ЄС уже виділив п’ять траншів допомоги на загальну суму 2,5 млрд євро для забезпечення права України на самооборону відповідно до положень Статуту ООН.

Realated
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Analytics

Putins Bumerang

Read article

Support the Ukraine  Humanitarian Appeal that caused by war

Read more

Medical Support for injured Ukrainians

Read more

Last Stories

Sign up for our Newsletter

UFF will not share your information with any outside organisation except when legally obliged to do so.

United Future Fund: Coordinating Role

The UFF will play a coordinating role for reconstruction of Ukrainian economy.

UFF: Interaction with Governmental Institutions

UFF is in close contact with governmental and para-governmental institutions across the world. 

United Future Fund: Partners in Ukraine

UFF is in close contact with its partners in Ukraine will use the donations received to provide much-needed extra humanitarian aid in this terrible war. 

Emergency and Reconstruction NGOs` Association