Future Future Fund

Emergency and Reconstruction NGOs` Association

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ЄС погодив 8-й пакет санкцій проти Росії

UFFUA: a world that comes together to help war affected people in Ukraine rapidly get the humanitarian assistance and protection they need

8-й пакет санкцій

Євросоюз затвердив 8-й пакет санкцій проти Росії. Про це повідомили в Єврокомісії.

“Європейська комісія вітає сьогоднішню згоду країн-членів ЄС щодо 8-го пакету санкцій. Ми ніколи не погодимося на фейкові референдуми Путіна та будь-яку анексію в Україні. Ми налаштовані й надалі змушувати Кремль платити”, – йдеться у повідомленні.

«Цей пакет вводить нові заборони ЄС на імпорт на суму 7 мільярдів євро, щоб обмежити доходи Росії, а також експортні обмеження, що ще більше позбавить військово-промисловий комплекс Кремля ключових компонентів і технологій, а російську економіку європейських послуг і досвіду», він говорить. веб-сайт Європейської комісії.

У попередніх пакетах санкцій ЄС уже сам відмовлявся постачати російську нафту морем – заборона почне діяти з 5 грудня. Тепер із 8-м пакетом санкцій країнам ЄС буде заборонено надавати будь-які послуги з транспортування нафти з Росії до третіх країн, якщо її ціна буде вищою за встановлені значення.

Санкції також позбавляють російську армію та її постачальників додаткових товарів і обладнання, необхідних для ведення війни на території України.

Пакет також закладає основу для необхідної законодавчої бази для впровадження обмеження цін на нафту G7 .

8 пакет містить такі елементи:

Додаткові списки

Додатково застосовано санкції до фізичних та юридичних осіб. Це націлено на тих, хто причетний до російської окупації, незаконної анексії та фіктивних «референдумів» на окупованих територіях/областях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Сюди також входять фізичні та юридичні особи, які працюють в оборонному секторі, наприклад високопоставлені та військові посадовці, а також компанії, що підтримують російські збройні сили. ЄС також продовжує переслідувати акторів, які поширюють дезінформацію про війну.

Обмежувальні заходи ЄС спрямовані на ключових осіб, які приймають рішення, олігархів, високопоставлених військових і пропагандистів, відповідальних за підрив територіальної цілісності України.

Поширення обмежень на Херсонську та Запорізьку області

Географічну сферу дії обмежувальних заходів у відповідь на визнання непідконтрольних уряду територій Донецької та Луганської областей України та введення російських збройних сил у ці райони було розширено для охоплення всіх непідконтрольних уряду територій України. України в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях.

Нові експортні обмеження

Було запроваджено додаткові експортні обмеження, які мають на меті зменшити доступ Росії до військової, промислової та технологічної продукції, а також її здатність розвивати свій сектор оборони та безпеки.

Це включає заборону експорту вугілля, включно з коксівним вугіллям (яке використовується на російських промислових підприємствах), окремих електронних компонентів (в російській зброї), технічних виробів, що використовуються в авіаційному секторі, а також певних хімікатів.

Додано заборону на експорт стрілецької зброї та інших товарів відповідно до Регламенту проти тортур.

Запровадження обмеження цін на нафту G7

Сьогоднішній пакет знаменує собою початок імплементації в рамках ЄС угоди G7 щодо експорту російської нафти. У той час як заборона ЄС на імпорт російської морської нафти повністю залишається в силі, обмеження ціни, щойно буде запроваджено, дозволить європейським операторам здійснювати та підтримувати транспортування російської нафти до третіх країн за умови, що її ціна залишиться під попередньо встановленим «лімітом». Це допоможе ще більше скоротити доходи Росії, водночас зберігаючи стабільність світових енергетичних ринків завдяки продовженню поставок. Таким чином, це також допоможе впоратися з інфляцією та підтримувати стабільність витрат на енергію в той час, коли високі витрати – особливо високі ціни на пальне – викликають серйозне занепокоєння у всіх європейців.

Цей захід тісно координується з партнерами G7. Він набуде чинності після 5 грудня 2022 року для сирої нафти та 5 лютого 2023 року для продуктів переробки нафти після подальшого рішення Ради.

Обмеження для державних підприємств

Сьогоднішній пакет забороняє громадянам ЄС займати посади в керівних органах деяких державних підприємств.

Він також забороняє всі операції з Російським морським реєстром, додаючи його до списку державних підприємств, на які поширюється заборона на операції.

Фінансові, ІТ-консультації та інші бізнес-послуги

Існуючі заборони на криптовалютні активи було посилено шляхом заборони всіх криптовалютних гаманців, рахунків або депозитарних послуг, незалежно від суми гаманця (раніше було дозволено до 10 000 євро).

Пакет розширює спектр послуг, які більше не можуть бути надані уряду Росії або юридичним особам, заснованим у Росії: тепер вони включають ІТ-консультації, юридичні консультації, архітектурні та інженерні послуги. Це є значним, оскільки потенційно послабить промисловий потенціал Росії, оскільки вона сильно залежить від імпорту цих послуг.

Стримування обходу санкцій

ЄС запровадив новий критерій переліку, який дозволить йому застосовувати санкції до осіб, які сприяють порушенням заборони на обхід санкцій.

Realated
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Analytics

Putins Bumerang

Read article

Support the Ukraine  Humanitarian Appeal that caused by war

Read more

Medical Support for injured Ukrainians

Read more

Last Stories

Sign up for our Newsletter

UFF will not share your information with any outside organisation except when legally obliged to do so.

United Future Fund: Coordinating Role

The UFF will play a coordinating role for reconstruction of Ukrainian economy.

UFF: Interaction with Governmental Institutions

UFF is in close contact with governmental and para-governmental institutions across the world. 

United Future Fund: Partners in Ukraine

UFF is in close contact with its partners in Ukraine will use the donations received to provide much-needed extra humanitarian aid in this terrible war. 

Emergency and Reconstruction NGOs` Association