Future Future Fund

Emergency and Reconstruction NGOs` Association

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

У Берліні обговорили повоєнне відновлення України

UFFUA: a world that comes together to help war affected people in Ukraine rapidly get the humanitarian assistance and protection they need

Відновлення України

						

У Берліні в понеділок, 24 жовтня, 5-й Німецько-Український Бізнес-Форум розпочав свою роботу. Він організований Федеральним об’єднанням торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східним комітетом німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-українською промислово-промисловою палатою (AHK Україна) разом з українськими партнерами.

Форум відбувається напередодні Експертної конференції країн G7 , скликаної за ініціативи Німеччини, на якій також обговорюватиметься участь G7 та світової спільноти у відновленні України.

Відкриваючи форум, канцлер ФРН пообіцяв, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно. Глава українського уряду оцінив вартість відновлення країни в 750 мільярдів доларів.

Експертна конференція країн G7

«Німеччина підтримуватиме Україну до тих пір, поки це буде необхідно», – сказав Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, відкриваючи форум. За словами глави німецького уряду, “ніколи ще відносини між Україною та ФРН не були такими тісними, а європейське майбутнє України ще ніколи не було більш ясним”. «Ми хочемо, щоб Україна стала членом Європейського Союзу, і це чіткий сигнал для інвесторів, що їхні інвестиції сьогодні є інвестиціями в майбутню країну ЄС», – додав Шольц.

«Ми поступово рухаємося до Європи», – сказав у свою чергу голова українського уряду Денис Шмигаль, звернувшись до німецьких компаній із проханням про інвестиції. «Для європейських компаній процес трансформації відкриває неймовірні можливості», – наголосив прем’єр. Серед іншого він відзначив досвід українського ВПК, потенціал в енергетиці та IT-сфері, сільському господарстві. Шмигаль оцінив вартість відновлення України в $750 млрд (€761 млрд).

5-й німецько-український бізнес-форум
Олаф Шольц і Денис Шмигаль поруч з організаторами Німецько-українського бізнес-форуму.

Фото: Michael Kappeler/dpa/picture alliance

Планується, що в рамках форуму представники німецького та українського бізнесу обговорять участь бізнес-спільноти у відновленні України, а також питання подальшого розширення двосторонніх економічних відносин між Німеччиною та Україною. Форум відбувається напередодні експертної конференції країн G7, скликаної за ініціативи Німеччини, на якій також обговорюватиметься участь G7 та світової спільноти у відновленні України.

Realated
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Analytics

Putins Bumerang

Read article

Support the Ukraine  Humanitarian Appeal that caused by war

Read more

Medical Support for injured Ukrainians

Read more

Last Stories

Sign up for our Newsletter

UFF will not share your information with any outside organisation except when legally obliged to do so.

United Future Fund: Coordinating Role

The UFF will play a coordinating role for reconstruction of Ukrainian economy.

UFF: Interaction with Governmental Institutions

UFF is in close contact with governmental and para-governmental institutions across the world. 

United Future Fund: Partners in Ukraine

UFF is in close contact with its partners in Ukraine will use the donations received to provide much-needed extra humanitarian aid in this terrible war. 

Emergency and Reconstruction NGOs` Association