Future Future Fund

Emergency and Reconstruction NGOs` Association

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Столтенберг різко заявив про ядерні загрози Путіна і неприпустимість перемоги Росії

UFFUA: a world that comes together to help war affected people in Ukraine rapidly get the humanitarian assistance and protection they need

Єнс Столтенберг

Генсек альянсу заявив, що Росії передано повідомлення про серйозні наслідки, якщо вона застосує в Україні ядерну зброю навіть малої потужності.

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Єнс Столтенберг заявив на прес-конференції в Брюсселі напередодні дводенної зустрічі міністрів оборони країн-учасниць Альянсу:

Завуальовані ядерні загрози президента Путіна небезпечні та безвідповідальні. Росія знає, що ядерну війну неможливо виграти, і її ніколи не можна розв'язувати. Ми уважно стежимо за російськими ядерними силами. Ми не помітили жодних змін у російських позиціях, але залишаємось пильними. НАТО готове до будь-якого нападу на будь-яку країну-члена. І ми чітко донесли Росії, що будуть серйозні наслідки, якщо вони будь-яким чином застосують ядерну зброю, в тому числі ядерну зброю малої потужності в Україні», – підкреслив Столтенберг.

Перемога Росії у війні проти України буде поразкою НАТО

Україна повинна виграти війну, розпочату Росією, інакше це буде поразка Альянсу, заявив Столтенберг.

«Президент Путін почав цю війну. Він має зупинити це, вивівши свої війська з України. І президент Лукашенко повинен припинити співучасть Білорусі в цьому незаконному конфлікті,

Водночас генсек Альянсу підкреслив, що підтримка України була правильною справою.

Для всіх нас важливо, щоб Україна перемогла на полі бою у війні з російськими загарбниками. Тому що якщо Путін переможе, це буде не тільки велика поразка для українців, це буде поразка і небезпека для всіх нас, тому що це зробить світ небезпечнішим, а це зробить нас більш вразливими для подальшої російської агресії.

Він зазначив, що для перемоги Україні їй було передано озброєння зі складів країн НАТО, але ці запаси потрібно поповнювати. “І тому ми зараз дивимося, як ми можемо збільшити виробництво, щоб ми виробляли більше, щоб поповнити запаси, але також щоб продовжувати підтримувати Україну”, – сказав він.

“Я очікую, що міністри завтра та післязавтра вирішать, як використовувати процес оборонного планування НАТО, щоб узгодити більш амбітні дорожні карти для ряду варіантів, включаючи збільшення запасів”, – сказав Столтенберг.

Він також сказав, що Україна потребує різноманітних систем, включаючи більше летальної зброї, більше артилерії, бронетехніки, протитанкової зброї, систем протиповітряної оборони, але також нелетальної підтримки у вигляді палива, зимового одягу, зв’язку та іншої допомоги. . Крім того, Столтенберг повідомив, що наступного тижня Альянс проведе навчання ядерного стримування.

Realated
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Analytics

Putins Bumerang

Read article

Support the Ukraine  Humanitarian Appeal that caused by war

Read more

Medical Support for injured Ukrainians

Read more

Last Stories

Sign up for our Newsletter

UFF will not share your information with any outside organisation except when legally obliged to do so.

United Future Fund: Coordinating Role

The UFF will play a coordinating role for reconstruction of Ukrainian economy.

UFF: Interaction with Governmental Institutions

UFF is in close contact with governmental and para-governmental institutions across the world. 

United Future Fund: Partners in Ukraine

UFF is in close contact with its partners in Ukraine will use the donations received to provide much-needed extra humanitarian aid in this terrible war. 

Emergency and Reconstruction NGOs` Association