Future Future Fund

Emergency and Reconstruction NGOs` Association

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Країни Балтії, Польща та Фінляндія назвали російських туристів загрозою громадській безпеці.

UFFUA: a world that comes together to help war affected people in Ukraine rapidly get the humanitarian assistance and protection they need

Schengen

						

Латвія, Литва, Польща, Фінляндія та Естонія назвали в’їзд росіян до країн Шенгенської зони загрозою громадській безпеці. Вони вимагали від Європейської комісії вжити заходів для обмеження в’їзду російських туристів. А якщо ні, то вони розглядають можливість зробити це на національному рівні. Про це пише The Financial Times.

Як пише газета, спільна заява п’яти країн представлена ​​на зустрічі міністрів закордонних справ країн Євросоюзу, яка проходить у Чехії. Як пише газета, з початку вторгнення Росії в Україну в лютому до прикордонних з Росією країн ЄС в’їхало близько 700 000 росіян. Стверджується, що більшість із них — туристи, які прямували до західних європейських країн на відпочинок.

Після вторгнення Євросоюз припинив з Росією авіасполучення, в’їзд до країн ЄС став можливим лише через транзитні країни чи через наземні прикордонні переходи. Раніше країни Балтії закликали припинити росіянам візи повністю, принаймні туристичні. Проти виступають західноєвропейські члени спілки.

  • Минулого року громадяни Росії звернулися за 536 тисячами шенгенських віз, відмови надходили у 3 відсотках випадків, повідомляв AFP. Статистику за 2022 рік ЄС не наводить.
  • У середині серпня міністр закордонних справ Данії заявив, що країна вивчить можливості скорочення видачі туристичних віз росіянам, якщо ЄС не зробить цього самостійно. За перші півроку 2022 року Копенгаген видав росіянам 141 туристичну візу. Це майже втричі більше, ніж за весь 2021 рік, коли було видано 49 віз.
Realated
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Analytics

Putins Bumerang

Read article

Support the Ukraine  Humanitarian Appeal that caused by war

Read more

Medical Support for injured Ukrainians

Read more

Last Stories

Sign up for our Newsletter

UFF will not share your information with any outside organisation except when legally obliged to do so.

United Future Fund: Coordinating Role

The UFF will play a coordinating role for reconstruction of Ukrainian economy.

UFF: Interaction with Governmental Institutions

UFF is in close contact with governmental and para-governmental institutions across the world. 

United Future Fund: Partners in Ukraine

UFF is in close contact with its partners in Ukraine will use the donations received to provide much-needed extra humanitarian aid in this terrible war. 

Emergency and Reconstruction NGOs` Association